Eerste maatjes- en oesteravond is voltreffer

Geschreven door Stefan Claus op .

07-Maatjesavond KSV-09De eerste KSV maatjes- en oesteravond werd een schot in de roos. Meer dan 200 aanwezigen genoten van een avondvullend programma. Onze club stelde zijn nieuwe T1 voor, zette afscheidnemend T2 Guy Hoogstadt in de bloemetjes, stelde een nieuwe hoofdsponsor voor,... 

"Wij willen alle aanwezigen bedanken. Wij hopen alvast dat KSV er de voorbije uren en dagen een aantal partners, supporters en medewerkers heeft bijgewonnen.
 
KSV is klaar om de uitdagingen van het seizoen 2017-2018 aan te gaan. En dat met meer overtuiging dan ooit. Het hindernissenparcours van weleer ligt achter de rug. Stabiliteit en zorgeloos werken aan de toekomst is het credo voor de komende seizoenen", aldus manager Alain Vereecke.

Foto: Erik Westerlinck