Club Brugge - Sparta Rotterdam in Temse

Geschreven door Stefan Claus op .

34848286673 01b3bb90dd cWe verwelkomden al de U19 selectie van Italië op KSV.  Nu kunnen we een nog grotere affiche aanbieden! Niemand minder dan Club Brugge zakt op woensdag 19 juli af naar het Fernand Schuermanstadion. Om 15 uur spelen ze een oefenwedstrijd tegen de Nederlandse traditieclub Sparta Rotterdam. Een duel waar we nu al naar uitkijken en alvast een fantastische opener van het nieuwe voetbalseizoen.

Een ticket voor deze wedstrijd kost 10 euro (staanplaats) en 15 euro (zitplaats). Op voorhand een ticket reserveren kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

In de voorbereidingsperiode verwelkomen we nog meer eersteklassers. Onze jeugdploegen sparren immers tegen onder andere AA Gent, Lokeren en Anderlecht. 

Foto: clubbrugge.be