Goossens definitief in A-kern

Geschreven door Stefan Claus op .

beeld-maartneMaarten Goossens (18), die in de zomer overkwam van Waasland-Beveren, heeft deze week definitief de stap naar de A-kern gezet. De polyvalente linkspoot heeft met zijn voetballende kwaliteiten de sportieve staf weten te overtuigen.

 

Maarten is een van de spelers die perfect past binnen de visie van onze club. Als zesjarige sloot hij zich aan bij onze club. Hij speelde achtereenvolgens nog voor SK Sint-Niklaas en Waasland-Beveren, waar onze club hem deze zomer opnieuw ging weghalen. Bij zijn overstap eerder verduidelijkte Maarten zijn keuze: "Er waait een hele nieuwe wind door de club. Temse is bezig met een zeer aantrekkelijk project. Ik ben er van overtuigd dat deze overstap een juiste beslissing was. 10 jaar geleden ben ik hier vertrokken en nu ben ik terug met veel ambitie en enthousiasme. Ik kijk enorm uit naar dit nieuwe avontuur."